Chceš znát jednoduchý a účinný způsob,
jak za pár minut denně posílit své zdraví?

Chtěla by ses dozvědět osvědčený postup,
jak mít víc energie a odolné tělo, které hned tak něco neskolí?

Ráda by ses naučila pečující masáž, která dokáže láskyplně hýčkat?

Mám pro Tebe řešení, které si zamiluješ.

A Tvoji blízcí také.

Prevence

Rychlá a účinná pomoc

Parádní pro celou rodinu, včetně dětí

Fungující postup i při naléhavém a aktutním problému

Představuji Ti kurz

Terapeutická masáž pro ruce

Co Ti tento kurz přinese?

Po zdravotní stránce

 • Naučím Tě, jak a kde stimulovat REFLEXNÍ ZÓNY všech vnitřních orgánů, které se masáží účinně a rychle posílí.
 • Dozvíš se, jak se konkrétně projevují NEROVNOVÁHY jednotlivých vnitřních orgánů (a budeš je umět masáží odstranit).
 • Naučíš se více NASLOUCHAT SVÉMU TĚLU, takže hned v zárodcích odhalíš jakoukoliv zdravotní nerovnováhu (a nevznikne z ní něco velkého a vleklého).
 • Budeš se umět na své tělo napojit jako na ZDROJ ENERGIE.

V mezilidských vztazích

 • Ukážu Ti, jak pracovat s VĚDOMÝM DOTEKEM, díky kterému se jako mávnutím proutku rozpouští veškeré napětí a stres.
 • Naučíš se techniku, díky které si s Tvými blízkými budete blíž (ať už s partnerem, rodiči nebo s dětmi).

Auto-masáž

Tvé tělo = zdroj Tvého zdraví

Ty a Tvé tělo jste zase jeden tým.
Můžeš se na něj plně spolehnout.

Prevence zdraví.
Péče o sebe.

Masáž ve dvou

Láskyplný dotek.

Plná pozornost. Tady a teď.
Oboustranná slastná výměna.
Nic víc, než dávat a přijímat.

Hluboká relaxace, kterou zažíváš v teple svého domova.

Ruce.

 Dohromady obsahují celou třetinu
VŠECH nervových zakončení CELÉHO těla.

A Ty teď máš možnost skrz ně upevňovat své zdraví
nebo je někomu láskyplně namasírovat.

Reflexologie rukou provází lidstvo už přes 5000 let.
Je to osvědčená a účinná technika pro posílení zdraví, kterou máme v každé chvíli po ruce
a můžeme pro ni sáhnout vždy, když to potřebujeme.

Pusť si video, během 2:29 minut Ti řeknu, co všechno se díky kurzu naučíš:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč zrovna tento online kurz?

 • Protože NIKDE JINDE nenajdeš tak dopodrobna vysvětlenou reflexku, a to ještě
  v češtině.
 • Protože Tě provedu vskutku PO KRŮČKÁCH a vysvětlím Ti všechny kroky masáže jednoduchým, ale velmi srozumitelným způsobem.
 • Těšit se můžeš na celkem 6 výukových lekcí, které Tě HRAVÝM, ale zároveň také STRUKTUROVANÝM způsobem naučí, jak masáž rukou udělat.
 • Je to tak KVALITNÍ A UCELENÝ kurz, že bys po jeho absolvování mohla ihned začít pracovat v nějakém masérském salonu (respektive si o tuto masáž rozšířit své dovednosti, pokud už jiné masáže dáváš).
 • Celý kurz je postaven na videích, která jsou svižná (žádná omáčka, jdu rovnou k věci), zábavná (nebude to jako ve škole při chemii :-D) a podložená kvalitními výukovými materiály.

Struktura kurzu

V kurzu najdeš bezmála 2 HODINY INSTRUKTÁŽNÍCH VIDEÍ, ve kterých Tě krok po kroku a velmi dopodrobna provedu celou masáží.

Kurz je rozdělen do 3 MODULŮ, které se Ti postupně týden po týdnu budou otevírat.
Každý modul obsahuje 2 VIDEA, jedno pro levou a druhé pro pravou ruku.

V kurzu se budeš s lehkostí orientovat díky přehledné členské sekci.

Modul č. 1

V prvním modulu se seznámíš se všemi druhy hmatů, které se v rámci Terapeutické masáže pro ruce používají. Představím Ti rovněž první třetinu reflexních zón, a to jak pro levou ruku, tak pro pravou ruku.

Video pro levou ruku >> 15:18 min
Video pro pravou ruku >> 8:36 min
Video se všemi druhy hmatů >> 5:10 min

Modul č. 2

V Modulu č. 2 se podíváme mimo jiné na to, jak a kde masírovat dva nejdůležitější vylučovací orgány, které pomáhají tělo zbavovat odpadních látek. Budeme se jim dopodrobna věnovat, stejně jako ostatním orgánům, které tvoří druhou třetinu všech reflexních zón.

Video pro levou ruku >> 15:32 min
Video pro pravou ruku >> 15:44 min

Modul č. 2

V Modulu č. 3 Ti představím reflexní oblast, která přímo ovlivňuje zdraví člověka. Když ji totiž masíruješ, přímo tím ovlivňuješ stav vnitřních orgánů a pomáháš jim najít vytouženou rovnováhu.

Video pro levou ruku >> 20:40 min
Video pro pravou ruku >> 12:49 min

Ukázka členské sekce

Učit se budeš hravě a s lehkostí!

Kdo jsem?

Jmenuji se Marie. Mou vášní je dotek.

Mám dlouholeté zkušenosti jako terapeutka Reflexologie, Japonské a Thajské masáže a TČM.

Učím ženy, jak dělat mezigenerační, ženské, hýčkací i terapeutické (auto)masáže doma. A taky co a kde zmáčknout pro zvýšení samouzdravovacích schopností těla.

Mýma rukama už prošlo velké množství lidí, kteří díky masáži opět nalezli rovnováhu. A taky jsem své znalosti předala spoustě studentů.

Přidáš se k nim i Ty?

A proč by ses měla učit zrovna ode mě?

Mám dar vysvětlovat věci jednoduchým a srozumitelným způsobem, a to i v případě složitých zapeklitostí. Mýma rukama prošly spousty studentů z mnoha zemí světa.

Dokladem toho může být moje spolupráce se zakladatelem Japonské školy Shiatsu v Madridu, kterou mi Maestro Onoda nabídl již při studiu na jeho prestižní škole.

Úplně nejvíc mě bavilo učit na mezinárodních workshopech, kam se sjíždějí studenti doslova z celého světa.

Reflexologie se zdá jako nenápadná technika...

Petri je kvůli parkinsonově nemoci úplně celá ohnutá, nemůže už vůbec koukat rovně před sebe. Nemoc jí navíc způsobuje velké brnění paží a celkovou ztrátu citlivosti rukou, od zápěstí až po konečky prstů.

Láskyplně jí masíruji zdeformované prstíky, jemně a trpělivě, jeden po druhém. Petri po chvíli zavírá oči a celá, v té své malinkatosti, která je způsobena fyzickým zkroucením jejího těla, jakoby dosedá hlouběji do křesla.

V tu chvíli vím, že se něco stalo.

Petri po dlouhé chvíli oči otevírá a střídavě se kouká na své ruce a mně do očí. V jejím laskavém pohledu najednou vidím směs něhy, vděčnosti, pokory a obrovského dojetí.

Petri začíná hýbat prsty u rukou a říká:

"Já cítím své ruce, já je cítím!!"

Dotekem můžeme TOLIK měnit!

Cena

Cenu tohoto kurzu jsem stanovila na 3700 Kč, vč. DPH. Za to bys mohla jít tak 4x na masáž. Nebo můžeš darovat tento on-line kurz Tvé rodině, případně ho koupit mezi kamarádkami, a budeš moci dávat a přijímat masáž, kolikrát se Ti zachce. :-)

Kurzem navíc nedostaneš přístup k jen tak ledajaké masáži. Budeš se moci těšit na "2 v 1" - na jedné straně láskyplná, hýčkací a pečující masáž, no a na druhé straně masáž terapeutická, která neúnavně a s pokorou upevňuje zdraví. Skrz masáž se dá tolik změnit (a teď zdaleka nemám na mysli jen její zdravotní dopad).

Pevně doufám, že se nezapojíš sama. :-) Cena se úměrně snižuje s tím, kolik Tvých blízkých se přidá. Například si cenu vyděl počtem kamarádek, se kterými se budete takto vzájemně opečovávat. 😍

Bonusy

Bonus č. 1

50 stránková PŘÍRUČKA, ve které najdeš vše potřebné od výběru oleje, přes přípravu masáže, až po její dopodrobna rozepsané kroky, doložené nejen fotkami, ale i mapami reflexních zón vnitřních orgánů.

Bonus č. 2

Ke každému modulu budeš mít k dispozici PRACOVNÍ LISTY, které budou Tvým parťákem v začátcích a vždy Ti pomůžou, abys mohla masáží hladce postupovat.

Bonus č. 3

Úžasná uklidňující MEDITACE, kterou jsem vymyslela speciálně pro tento kurz - můžeš se těšit nejen na její uklidňující efekt, ale ukážu Ti v ní, jak se například lehtat prsty jedné ruky na druhé, aniž by ses jí dotkla.

A to není vše!

Abys mohla Terapeutickou masáž rukou pozdvihnout na zcela jinou úroveň, dostáváš automaticky přístup i do kurzu RELAXAČNÍ MASÁŽE pro ruce, kterou budeš moci zařadit na každém začátku masáže a KATAPULTOVAT tak masírovaného člověka přímou cestou na hebký obláček, který se jmenuje "TOTÁLNÍ SLAST" 😀 (a ze kterého určite nebude chtít slézt dolů).

Kurz jsem si zamilovala, napřed jsem nevěděla do čeho jdu, spíš jsem chtěla nakouknout jen tak ze zvědavosti. Kurz mě nadchnul a považuji práci Marie za naprosto fenomenální a profesionální. Naučila jsem se spoustu nových věcí o našem těle a jak se druhých i sebe dotýkat. Moc doporučuji, já byla po kurzu jak znovuzrozená a moje ruce se cítily opravdu opečovaně, jak opravdu dlouho ne.
Růžena Nekudováhttps://ruzenanekudova.cz/
Kurz Terapeutické masáže rukou je úplná pecka. Ruce bohužel často zanedbáváme a až když jim dáme péči, kterou si zaslouží, si uvědomíme, jak moc jim to dělá dobře :-)
Doporučuju každému vyzkoušet na vlastní kůži! Kurz je parádně přehledný a ve videích je všechno názorně ukázáno. Ze začátku jsem se bála, jestli z videa vše pochopím, ale zjistila jsem, že je to fakt brnkačka :-) 
A i když je samozřejmě úplně nejlepší se do masáže pohroužit a laskat ručky nám drahé osůbky v klidu, ne vždycky jsou na to vhodné podmínky. Úžasná zpráva je, že to nevadí :-)
Kurz určitě doporučuji i pro ty, co nemají často čas na celou masáž. Jsou v něm totiž úžasně popsané jednotlivé zóny, které je vhodné masírovat při konkrétních zdravotních problémech. Zjistila jsem tak, že můžu manželovi aspoň několikrát za den promačkat jeho problematické zóny a sama sobě, jako vytížené mamině, můžu prohnětávat potřebné oblasti na svých ručkách třeba na dětském hřišti :-)
Miluju, když můžu svému tělu takhle jednoduše a příjemně pomoct :-) Moc děkuju za kurz!
Hanka Haidašováhttps://hankahaidasova.cz/

Objednej si kurz...

...a získáš tím přístup k velmi kvalitnímu výukovému materiálu, který nikde jinde nenajdeš.

Pokud si s něčím nevíš rady, moc ráda Ti pomůžu.
Jsem tu pro Tebe, napiš mi na marie@mariehelen.cz nebo prostřednictvím formuláře níže a ráda Ti zodpovím Tvé dotazy.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů